Dożywotni dostęp do Microsoft Office 365 z wieczystą subskrypcją A1+, dzięki której możesz korzystać z wszystkich funkcji pakietu Microsoft Office w środowisku WEB oraz pobrać i zainstalować przez każdego z użytkowników Twojej licencji na 5 stanowiskach pakiet Microsoft Office 2019 Professional Plus.

Najważniejsza jest przestrzeń na dane w chmurze OneDrive, która w przypadku tego pakietu wynosi 5TB na każdego z użytkowników Twojej licencji.

W ramach licencji otrzymujesz możliwość dodania własnych domen do skrzynek pocztowych email @twojanazwa.pl, 5TB dysku OneDrive dla każdego użytkownika, pakiet Office 365 do pracy w sieci, pakiet Office 2019 Pro Plus z możliwością pobrania i instalacji na komputerze z Windows oraz MacOS.

Ilu użytkowników możesz posiadać w ramach pakietu? Łącznie 10.000! Dlaczego łącznie? Możesz dodać 5000 uczniów oraz 5000 nauczycieli. Dzięki takiemu podziałowi możesz ustawić inny dostęp do aplikacji i zasobów dostępnych w ramach pakietu Office 365 A1+. Pakiet A1+ skierowany jest do szkół, jednak z powodzeniem możesz go wykorzystywać prywatnie i to zgodnie z licencją.

Czy jest opcja, że moja licencja dla Office 365 A1+ wygaśnie lub zostanie zablokowana?
Wygasnąć – na pewno nie wygaśnie. Jeśli chodzi o możliwość zablokowania, to zawsze jest taka możliwość gdy nie będziesz przestrzegał podstawowych zasad, łamiąc nie tylko regulamin jak również prawo. Chodzi o udostępnianie nielegalnych plików do których nie posiadasz uprawnień, rozpowszechnianie pornografii i nielegalnego oprogramowania, udostępnianie plików z wirusami, wysyłanie spamu ze swoich skrzynek mailowych.

Ale spokojnie! Jako Super Administrator możesz nadzorować wszystko co się dzieje w ramach Twojego pakietu Office 365 A1 PLUS! W panelu Super Administratora na bieżąco możesz sprawdzić kto i jakie wiadomości email wysyła, jakie pliki są udostępniane, możesz w każdej chwili usunąć pliki jednym kliknięciem lub po prostu zablokować użytkownika. Od złamania regulaminu przez użytkownika do zablokowania konta musi minąć przynajmniej 7 dni, a więc Twoje działanie jako Super Administrator jest najważniejsze. Nawet jeśli plik lub wiadomości zostaną zgłoszone, a ty będziesz przeciwdziałać to Microsoft nie zablokuje twojego konta, nie będzie miało do tego podstawy.

Nie zdążyłeś usunąć nielegalnych treści lub zablokować użytkownika?
Nic nie szkodzi. Firma Microsoft nie blokuje od razu Twojego konta, w pierwszej kolejności blokują konkretnego użytkownika i usuwają te zgłoszone pliki. Jeśli problem się zdarzy 1, 2, 3 razy w miesiącu to nadal będziesz korzystać ze swojego konta. Minusem tego jest fakt, że taka sytuacja zostaje odnotowana przez Microsoft i jeśli powtarza się co miesiąc to otrzymasz tą blokadę. Dlatego będąc super administratorem musisz liczyć się z odpowiedzialnością, z tym że jest to praca na dwa etaty. Kolejny minus blokady konta twojego użytkownika, to że nie możesz go usunąć z subskrypcji i w przyszłości wykorzystać wolnego miejsca na użytkownika z puli 10.000. Gdy sam usuniesz użytkownika, zwolni się miejsce w Twojej puli użytkowników.

Ile kosztuje takie Office 365 A1+?
Na dzień dzisiejszy tj 24/06/2021, przy kursie 4.53 zł/1 EUR jest to wydatek 19.006 zł (€4200). Jest to jednorazowa opłata, żadnej opłaty dodatkowo nie ponosisz. Produkt zakupisz pod adresem https://superadministrator.store/product/office-365-a1-plus-super-administrator-lifetime-account/. Na usługę utworzenia konta otrzymasz fakturę, a więc będziesz mógł użyć jej w kosztach firmy.

Office 365 z Allegro za 10 zł?
W rzeczywistości kupujesz konto użytkownika Ofifce 365 A1+, dzięki któremu możesz pobrać Office 2019 Professional Plus na swój komputer. Nie ma w tym nic złego, jeśli super administrator podchodzi do tematu poważnie i pilnuje tego co udostępniają użytkownicy oraz czy nie wysyłają spamu. Bardzo często jest jednak tak, że tego nie robią. Łatwo policzyć ile taki super administrator zarabia. Przy sprzedaży jednego konta za 10 zł, a mając ich do dyspozycji 10.000, sprzedawca allegro zarobi 100.000 zł. Po odjęciu kosztów promocji na Allegro, prowizji płatności, kosztu zakupu produktu zostanie mu w kieszeni przeszło 56.900 zł. Oczywiście jeśli sprzeda wszystko w 30 dni. Kwota jest tylko przykładowo brutto i nie jest oczywiście gwarantowana. Nie mniej jednak, jeśli super administrator robi to na ilość, a nie na jakość – będąc jego klientem możesz obudzić się pewnego dnia bez pakietu office na swoim komputerze – pakiet będzie, ale nic nie będziesz mógł zrobić.