REGULAMIN

 1. Właścicielem serwisu internetowego www.ecoweb.pl jest firma PRZEMYSŁAW PASIEKO, posiadająca siedzibę 32-540 Trzebinia, ul. Grunwaldzka 63B, zarejestrowana w CEIDG pod numerem identyfikacji podatkowej NIP 6282184214, REGON 122629798.
 2. Serwis internetowy oferuje w ramach prowadzonego sklepu usługi pozycjonowania stron internetowych w rocznym abonamencie zgodnie z umową zawartą na odległość dostępną pod adresem https://ecoweb.pl/umowa.pdf.
 3. Właściciel sklepu internetowego oferuje klientom przedpłatę przed wykonaniem usługi za pośrednictwem bezpiecznych płatności internetowych Stripe, Apple Pay, Przelewy24.
 4. W sklepie internetowym klient może dokonać płatności również za pośrednictwem przelewu tradycyjnego bezpośrednio na rachunek bankowy firmy prowadzącej sklep internetowej (punk 1 niniejszego regulaminu).
 5. Realizacja zamówień usług rozpoczyna się w przeciągu maksymalnie 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty i przesłania podpisanej umowy w postaci zdjęcia lub zeskanowanej.
 6. W przypadku zamówienia umowy pisemnej przesłanej kurierem termin realizacji umowy liczony jest odpowiednio od momentu otrzymania zwrotnych podpisanych dokumentów w postaci papierowej.
 7. Zgodnie z obowiązującymi przepisami na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, każdemu konsumentowi przysługuje prawo do rozwiązania umowy zawartej na odległość w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
 8. W przypadku rozwiązania umowy zawartej na odległość przez konsumenta, właściciel sklepu zobowiązuje się do zwrotu środków wpłaconych do 7 dni kalendarzowych od otrzymania wniosku o rozwiązania umowy zawartej na odległość w formie pisemnej na adres siedziby firmy (punkt 1), a kwota zwrotu zostanie powiększona o najtańszą dostępną formę przesyłki w cenniku sklepu internetowego.
 9. Pozostałe umowne zapisy niniejszego regulaminu zawarte zostały do integralnego załącznika niniejszego regulaminu pod adresem https://ecoweb.pl/umowa.pdf.
 10. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany, aktualizacji i edycji niniejszego regulaminu informując o planowanej zmianie regulaminu klienta przynajmniej 14 dni kalendarzowych wcześniej.
 11. Regulamin obowiązuje począwszy od dnia 1 luty 2020 roku.